Closed.

21. května 2013 v 21:43 |  Můj život, Můj deník.
Po výletu z Prahy jsem se necítila moc dobře tak jsem se rozhodla včera jít k doktorce,měla jsem mít správně 5 dení praxi v obchodě Globusu,ale na to bych neměla sílu,nakonec jsem udělala dobře,když jsem dala přednost doktorce,viděla jak jsem dodělaná a dala mi antibiotika,sirupek a poslala mě domů do postele se léčit..

Doma můžu ležet do kolika hodin chci,poslouchat písničky přes sluchátka a přemýšlet nad vším..Rozhodla jsem se,že svoje city a emoce budu mít uzavřené v sobě a nikdo k ním nebude mít přístup..proč ? Nemůžu stále jen každému vykládat co cítím a ke komu to cítím.. Nemůžu tím dělat ostatním starosti,když sami těch starostí maji dost a nejdůležitější důvod..Nikdo to stejně nikdy nepochopí..Nikdo nedokáže pochopit jaký to je vidět někoho mýma očima,milovat mým srdcem..

Proč je nejlepší vše předstírat ? Protože nikoho nenapadne se zajímat o vaše city..Nikoho nenapadne jestli je správný nebo špatný CO cítíte..
Protože nikdo vám nebude moct vyčítat koho jste si vybrali a pomáhat vám aby jste do toho nespadli až by jste se z toho psychycky zhroutili.
Protože nikdo nebude mít důvod vám říkat jak jste naivní,že jste si vybrali zrovna JEHO..Zvykla jsem si popravdě,že každý mě má jen za tu nejlepší dobrou kamarádku která každýmu vždycky pomůže,ale na svůj život se nekouká,o svůj život se nestará a nic se sebou nedělá..

To mi připoměly slova mý starší sestry *Markétka se dřív vdá než Tereza,tím jak se sebou nic nedělá.* Takže tímto uzavřu mé srdce,mé pocity,mé sny o někom kdo navždy zůstane jen v těch snech a začnu se připravovat na zkoušky,které se od dnešního dne přesně za 13 dní konají a to je pravý čas na učení..Už nebudu s nikým mluvit o ničem co je spojeného s ním..Už se nebudu nikomu svěřovat s mými city a mé srdce a duše jsou od této chvíle zamčeny a klíč hozený hluboko,daleko,kde ho nikdo nenajde..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama