On je fakt BOŽÍ :-*

6. května 2013 v 22:40 |  Filmy
Předem článku se chci doopravdy omluvit za zanedbání včerejšího (ne)článku jelikož jsem šla brzo spát,i když po telefonátu s kamarádkou Žanetkou brzo spát nechodím,ale dneska jsem si řekla,že článek být musí a stihnu ho do tý doby než ulehnu do říše snů a slib jsem dodržela:)
Možná už budu s těma filmama otravná a docela to pochopím,ale nemůžu si prostě pomoct,jsou jako magnety přitahující přitažlivost směrem ke mě a to nejde nezkouknout je aji klidně už podruhý,ale prostě je znovu zkouknout a připomenout si všechno:) Včera jsem se podruhé dívala na film On je fakt boží který je neskutečně nádherný,romantický a praštěný,ale opět hlavní téma filmu je KAPELA!!!
Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Ale to by nebyla celá Gorgina aby všechny pokusy o jeho sbalení nedopadly ehem trapáskem,jenže jediná Gorgína nevidí,jak je do ní Rob celý blázen a na její narozeninou párty připraví koncert se svou kapelou kde jí uprostřed podia,když se snažila zrovna uražená Lindsay zničit párty,Rob políbí Gorgínu před všema lidma ze školy a musím říct je to nejkrásnější záběr filmu,ale samozřejmě celý film stojí za zkouknutí:))
Já osobně pořád říkám že kluci z kapel jsou nejlepší a nejkrásnější a nejokouzlující,mají city a dokážou chápat hodně věcí uplně jinak než normální kluci našeho věku kteří neumí nic jiného než frajeřit před ostatníma klukama a takhle furt dokola!!! Vím,že nejsem jediná kdo o tomhle pořád píše články a mám tu osobu ráda proto pořád neustále mívám výčitky vůči pár věcem které se /bohužel nebo bohudík/ staly..??!! Budu tomu věnovat příští článek,ale na rozmyšlení taková trošku těžší otázečka,když se něco stane a moje motto je co se stane se stát má,ale vidíte,že se kvůli tomu trápí vaše kamarádka a vám to není jedno,protože nejste jako některé jiné *kámošky* je pořád dobrý,že se stalo to co se mělo stát..?? Na tuhle otázku si nikdy nedovedu odpovědět a nikdy to nedokážu,protože výčitky jsou silnější než já sama.


Zdroj: http://nd04.jxs.cz/151/117/3d8de6d3e1_74967717_o2.jpg 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama