Červen 2013Kocovina,důvod k ranění někoho blízkého?

18. června 2013 v 0:14 Téma týdne
Když vás někdo nějakým způsobem raní,poníží,ublíží..začnou se vám do očí hrnout slzy a přejete si,aby to co jste právě slyšeli,nebyla pravda,aby jste slyšeli špatně.Někdo má chuť hodit do sebe panáka,někdo zas něco rozbít a já dostala strašnou chuť to tady vše napsat.Věřím,že tohle je snad jediná věc,která mi pomůže!Jediná,posledná věc,která mi pomůže.

Stává se často,že vás někdo koho máte tolik rádi,patří už jako do vaší vlastní rodiny,nikdy by jste ho nenechali ani v tý největší sračce,nazve jedním jediným slovem,které stačí za všechny ostatní slova,nadávky,všechno ostatní by méně bolelo než to jedno jediné slovo,které řekl??..Uběhne pár minut a on si uvědomí,co vypustil ze svých rtů a začne toho upřímně litovat a omlouvat se vám a dávat to za vinu svinstvu,které ho ovládalo a proto řekl,co možná říct nechtěl a nebo možná chtěl a to svinstvo ho dneska poprvé ovládlo tak,že byl poprvý schopný říct ze srdce co řekl??..Co když ho to svinstvo bude ovládat dál a dál bude říkat,to co bude v tu chvíli považovat za správný??..

Nikdy,nikdy!!! bych ho nenechala ani v tý největší sračce..tohle vše mám za to,co dělám?,za to jak ho mám ráda?.za to co pro mě znamená?.za to jak jsem udělala vše proto,aby byl šťastný?..
Teďka ho omlouvá svinstvo,které ovládlo jeho smysl,jeho hlavu i srdce,ale dokážu ho od toho svinstva udržet nejvzdálenější možnou vzdálenost,aby se tohle už dál neopakovalo?,aby už nikdy neřekl,co možná v tu chvíli říct nechtěl?,neraní mě nebo někoho jiného,tak jak právě mě ranil?..
Nezničí mě to časem?,pořád každýmu pomáhat,aby byl každý šťastný,aby se nikdo netrápil a sama pak podlehnout tomu svinstvu,abych na vše zapoměla,abych předešla tomu,jak mě bude ranit,když někdo tak blízký řekne,co bych já nikdy(!!!) tomu člověku neřekla??..
Říká se,že žárlivost je daň z lásky,co když v mým případě→ bolest je daň mé pomoci.Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.Proto zřejmě je lepší být mrcha,neohlížet se v ničem na nikoho,myslet jen sama na sebe,ale já se zřejmě narodila taková jaká jsem,být mrchaneumím,neohlížet se na nikoho neumím,myslet jen sama na sebeneumím.Tak jsem tady proto,abych uměla to co umím.

Myslet na všechny co žijou v mým životě,pomáhat jim,aby byli co nejšťastnější a mít daň za tohle všechno. Počítat s tím,když někdo vysloví něco co mě bude ranit,pobrečet si a jít dál..

Andělé..

14. června 2013 v 23:45 Knihy mého srdce
Andělé..
Série knih od oblíbené autorky Lauren Kateové..první knížku této série jsem začala číst minulý rok v létě a od té doby jsem četla ještě sérii Vampýrská akademie,ale ke III.dílu Andělé jsem se dostala až teď,ale rozhodně toho nelituju,ten příběh je tak nádherný,emociální,kde jinde,než v knížce můžete prožívat osudovou lásku,spřízněné duše??
Mysterious..

10. června 2013 v 22:43 Filmy
Opět jsem měla delší pauzu a chybělo mi psaní,čekala jsem na správný den,kdy budu mít toho na srdci tolik,že se sama rozepíšu a nebudu ani vědět,kde začít.Ten den nastal,dneska:)
Dnešní den jsem prožila jedním slovem filmový.


Dnešek za sebou..

3. června 2013 v 22:17 Můj život, Můj deník.
Dneska můžu konečně po celým týdnu v klidu sedět na pc a po tolika dnů tady něco málo napsat:) Dneska ze mě vypadl celý ten stres a nervy ohledně učení a písemný zkoušky,která mě dneska čekala..