6 dní ^^

23. června 2013 v 22:12 |  Můj život, Můj deník.

6 dní ..^^ Dneska jsem v autobuse,když jsem jela do práce a blížila jsem se k místu kde stojí tenhle bilboard,dostala divný pocit v břiše..pocit strachu,nejistoty.Měla bych se těšít a mít super pocit,že za pouhých 6 dní budu opět mimo Ostravu,někde,kde si to pořádně užiju a navíc uvidím ho..ale dneska jsem prostě celý den cítila divný pocit a pořád ho mám,když si řeknu,že zbývá pouhých 6 dní..Měla bych tam dvě pro mě nejdůležitější události oslavit a užívat si dva dny hudby a relaxu a taky chci !!! Tak proč se tolik bojím toho,že ho uvidím,nic od něho a od toho dne neočekávám,to jsem si už zakázala a stojím si za tím..Možná ten pocit strachu do pátku přejde a nebo se to ještě zhorší a celý páteční den a noc budu myslet na to že bude zbývat už jen pár hodin do doby než ho uvidím ^^..
Dva dny už pořád dokola poslouchám jednu písničku a hlavně mám pořád v hlavě slova refrému,nejdou mi z hlavy opět mě ty slova tolik vystihují.
When everything's wrong
Když je všechno špatně
You make it right.
Ty to zlepšíš

I feel so high
Cítím se tak vysoko
I come alive
Ožívám
I need to be free with you tonight
Potřebuji být dnes večer s tebou, volná
I need your love.
Potřebuji tvou lásku.

Tady je celá písnička a krásný videoklip,ty slova budu mít stále v hlavě,ale budu se snažit nemít z toho dne,který se už krutopřísně blíží strach a stres jak to celé opět po měsíci odloučení a čekání dopadne ^^..


..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama