Happy birthday Teu :))

4. července 2013 v 0:28 |  Můj hudební svět
Dlouho jsem tu nic nenapsala,páč jsem čekala na dnešní den,abych toho měla o něco víc k napsání ^^..


V pátek 28.6.-29.6.2013 se konal festival Slezská noc v Třinci přesněji ve Vendryni..I když to vypadalo dost negativně,z důvodu deštivýho počasí a představa stanovaní v dešti byla příšerná,ale nepřestávala jsem mít dobrou náladu a nevzdávala to ^^..

Nakonec jsme dojely do Třince,když už pršet docela přestávalo,stan se nám podařil ehem,dobře za pár pomocí postavit a v 17:00 mohl začít jako první se svým vystoupením zpěvák z Hlasu ČeskoSlovenska Daniel Mrózek :))..zaposlouchala jsem se do jeho hlasu a písniček a dost se mi líbil a nevím proč(:D),ale z dálky mi přišel strašně podobný na Taylera z TVD (the vampire diaries) heh :DD..

Do 2 rána hráli ještě kapely jako Iné kafé-pořádná kalba jakou jsem ještě nikdy a nikde nevidela :))
Doga,Rybičky 48 a nejhorší(!!!!) kapela Witch Hammer !!!
Na druhý den v sobotu nás čekala ranní příprava což znamenalo žehlení mých vlasů na veřejných záchodcích v areálu,ale ta radost,že tam ta zásuvka byla,by nikdo nepochopil ^^ :D ..Ve 13:00 začali jako první hrát kluci z Koblihů a ze začátku mi to přišlo divný,že nás tam kalilo tak málo,skoro všeci okolo jen seděli a já si připadala trošku trapně,ale po pár písniček se to zlepšilo a někteří se k nám přidali a já to už nevnímala..Užívala jsem si sluneční den,jejich hudbu a pohledy na něho ^^..

Po koncertě za náma došel na podpisy a focení Tom,pozdravil nás a chvilku s náma hodil řeč,pak došel Filda a nakonec On.. vše se odehrálo tak v rychlosti..já fungovala všem jako ehem fotografka a nakonec získala jediné,za co jsem měla obrovskou radost a to podpis s věnováním na růžovou kytaru pro moji malou ségruli od něho..
Pak museli kluci se rozloučit a odjet,čekala je 4.hodinová cesta doBroumova na pouť,kde je čekal druhý koncert..

Po nich následovala mladá zpěvačka Elis,která se mi taky docela líbila,zpívala vesměs anglicky,ale jedná písnička se mi vryla do hlavy,byla o přátelství a zklamání a měla jsem při ní slzy v očích,ale snažila se nedát to najevo před kamarády co tam byli semnou..
Cesta vlakem zpátky do Ostravy už proběhla trochu v jiné atmosféře než cesta do Třince,ale to bylo z důvodu přemýšlení nad vším co se za ty dva dny odehrálo a hlavně pár hodin před odjezdem..

Jinak,abych už nepsala jen o fesťáku,za který jsem upřímně ráda,že jsem tam mohla být a užít si ho..Dneska,teda už před 6 minuty včera..jsem začala mít 19 let,přesně včera ve 4:15 ráno,nevím čím to bylo,ale sama od sebe jsem se ve 3 ráno vzbudila a nemohla už usnout,mohla jsem se o to pokoušet sebevíc jsem chtěla,nešlo to.Musela jsem počkat do 4:15,abych si uvědomila,že právě v tuto chvíli před 19.lety jsem poprvý spatřila tento svět,abych prožila to co jsem prožila za těch zatím 19 let ^^..

Abych neměla na facebooku jen sto přání na zdi od lidí,kteří by mi popřáli jen z důvodu,že to viděli na facebooku..skryla jsem mé datum narození a odpoledne strávila se svýma kamarádama,kteří nezapoměli a dokonce mi darovali krásné dárečky,úžasnou láhev Ferneta citrusu,milku ve tvaru srdíčka :)) večer jsem odkryla své datum a veřejně napsala o mých narozeninách.

Ano jako každý i já mám své narozeninové tajné přání,ale to zůstane tajné,odpoledne jsem si užila a jak bude probíhat můj poslední rok jako nineteen se uvidí :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama