Pátek

29. ledna 2014 v 23:06 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Ráno mě vzbudila bolest hlavy, pár minut jsem uvažovala nad tím, že bych zůstala doma a mohla se pořádně prospat, ale dvouhodinová písemka z účetnictví mě donutila se nachystat na cestu do školy..


Pro sebe jsem si neustále opakovala: ,,Nebudu nemocná, nebude mě bolet hlava, do pátku ne!" A proč zrovna do pátku? Včera jsem brečela, protože jsem nečekala, jak to během večera dopadne a já si dneska budu připomínat, že už jenom dva dny :)
Po škole jsem dojela k Lee, sedly jsme si k jejímu pc, pouštěly si písničky, koukaly na vtipné obrázky, smály se tomu a potom kecaly o všem, taky o pátku..Kromě tý úžasný událostí, která v pátek proběhne (o tom budu psát tady až po pátku) nerada bych něco zakřikla.. večer jedeme do Opavy, konečně po měsíci na koncert opavské kapely 2-R. Momentálně poslouchám pár jejich písniček a už sem si jednu dost oblíbila: ,,Kde Tě mám".. ,,Kde Tě mám, hledat dál?"..
Budeme tam s Vláďou a Bětkou a pokud celý den dopadne na jedničku,tak večer bude jen parádní oslava celého dne.
Ale nebudu předbíhat, je to za dva dny, uvidíme jak celý pátek dopadne..Moc si toho vážím, že se mi první přání splnilo.. Teda teprve splní. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama