Tohle je jako Fantazie ^^

25. února 2014 v 0:06 |  Téma týdne
Všechno co se od 1.11.2012 kolem mě deje, je jako z fantazie.
Já vím, že jsem tím možná už otravná a vy to tu čtete furt dokola a třeba už Vás to ani nezajímá a já to respektuju. Těší mě strašně moc, když kliknu na článek a vidím, že se to líbí 8 lidem, návštěvnost za den byla 22 lidí, u jednoho článku 4 pozitivní, nádherné komentáře a nebo, když mi někdo napíše, ať pošlu odkaz na tuto stránku, protože to ztratila a moc se jí mé články líbí.To je fantazie.
Kdo nechce dál pokračovat ve čtení, nemusí klikat na: ,,Celý článek".
Komu se moje psaní nelíbí, já to budu akceptovat a naopak kdo rád čte, co vše prožívám za neobyčejné zážitky v mém jinak zcela obyčejném životě, tak MOC děkuji, motivuje mě to k dalšímu a dalšímu psaní ^^
A teď zpátky k tématu :)

V sobotu přibližně v 0:00 na youtube canálu bandOnTheWay zveřejnili kluci nejnovější v pořadí druhý klip: ,,Ztrácíš".
Já měla tu úžasnou možnost strávit sobotní večer se všema v Bruntále v Africa pub, kde se konal koncert a právě křest právě tady toho klipu :)
Mé pocity a vše ostatní(pokud jste tak ještě neučinili) můžete přečíst v předchozím článku ..
Klip dosáhl během skoro dvou dnů přes 1 500 shlédnutí!!!!!
Samozřejmě zaslouženě a mě to strašně moc těší :)
Ano, někteří si řeknou ,,proboha ona je z nich pokaděná, až je to trapný", věřte, že už se našlo pár lidí, kteří tohle řekli..
A co já na to?..
Někdo, kdo si tohle neumí ani představit, jaké to jsou pocity, když příjdete do clubu, který je zaplněn lidma, které neznáte, ale přišli za stejným účelem jako Vy..
Začne koncert a Vy se jdete s ostatníma postavit před TO pódium, kde za pár sekund vystoupí kapela, na kterou se celou dobu tak strašně těšíte..
TA atmosféra, která vznikne při prvních tónech, když začnou hrát a začne to být přesně jak očekáváte :)
Začalo to tak strašně nevinně..1.11.2011 se konala Ekompilace-třídění odpadu, kde součástí bylo vystoupení kapel: ,,Koblížc! a Kyanid" Jasně, Koblížky jsem poslouchala už pár měsíců a jít na jejich koncert..ani ve snu jsem neměla ponětí jaké to bude, vidět a slyšet kluky poprvé naživo a ne jenom z obrazovky na youtube..
Ten den jsme s kamarádkou málem nestihli sraz s kamarádem, který věděl kde se nachází Music club Barrák a bez něj bychom tam netrefily.Byla jsem strašně netrpělivá,bála jsem se,byla jsem nervózní a myslela,že to snad ani nezvládnu v tom clubu vydržet,mezi tolika lidma..Danek s peťou mě tam nenechali samotnou a Danek udělal něco, čím vlastně odstartoval mé celé koncertování, takže nesmím opět za vše poděkovat právě jemu! :) Dostal mě k člověku, který se ke mně od prvního setkání choval tak, jako už dlouho nikdo..Během jednoho večera, během pár vět, pár úsměvů, které byly věnovány právě mně, jsem zatoužila tohle zažít znova a věděla jsem, že 1.11.2012 bude pro mě magické, opravdu magické datum :)
Dny po prvním koncertě byly neuvěřitelné, v hlavě se mi pořád dokola přehrával ten večer, každičký detail..Nemohla jsem tomu stále uvěřit a připadalo mi to jako fantazie, které by nikdo nikdy neuvěřil..Začaly se mi zdát různé sny a já věděla, že nechci, aby to byly jen sny, ale skutečnost! Konal se další koncert, opět tady v Ostravě, ve stejném clubu a opět ON..Neskutečným šokem bylo, že nezapomněl.Ta radost při našem setkání a on se ke mně hlásil! Nebyl to sen! Nebyla to má fantazie! Začala jsem poznávat další lidi, kteří už měli větší zkušenosti s jezděním po koncertech a 28.3.2013, kdy se konal můj první koncert mimo Ostravu, jsem v tom už nebyla sama :) Začala jsem cítit, že začínám být součástí nové párty, nových zážitků na které už nikdy v životě nezapomenu!!!
Do konce léta 2013 to byly pro mě nejhezčí měsíce vůbec..Noví přátelé, nový směr a cíl života, nové města, nové vzpomínky..
Po létě nastalo pár komplikací v mém osobním životě a já si dala pauzu s tímhle vším..
Ano,lituju toho,teďka strašně moc.Řídím se heslem: ,,nikdy nelituj toho, co jsi provedl/a, protože v tu danou chvíli jsi to udělat chtěl/a", ale za tohle nejsem pyšná ani trochu..Kvůli některým lidem přijít o tři měsíce koncertování..Oni mi za to nestáli, ani v nejmenším..
V prosinci 2013 jsem to konečně pochopila a dostala druhou šanci to vše napravit a tentokrát se nenechat odvrátit se od toho, co pro mě koncerty znamenají :)
Teprve právě v sobotu při oficiálně prvním shlédnutí klipu jsem si všechno uvědomila.Můj první den na koncertě,první kapela,první pocity,sebe tenkrát a sebe v danou chvíli při koukání na plátno..Jak jsem se za ten rok a 3 měsíce změnila, mé názory, můj pohled na koncerty,kapely,lidi, mé zkušenosti, mé cestování..
Vše co se točí okolo koncertování..
Seznamování s kapelama, focení, jejich ochota a laskavost věnovat pár minut pro všechny.
A další setkávání a postupné sbližování??
Bylo by to všechno jen v mé fantazii..
Věřila jsem, že právě v danou chvíli možná sedí někde doma,někdo, kdo by dal cokoliv za to stát na mém místě a být všeho součástí, jako JÁ!!
Ano,byla jsem na sebe pyšná!
Život mi hodil pod nohy překážky, které jsem musela překonat, abych byla v ten den,okamžik tam, kde jsem byla, s lidma, s kterýma jsem tam byla :)
Nepřekonala jsem to sama a za to jsem taky, strašně moc vděčná..
1.11.2012 je opravdu pro mě magické datum a já budu dál a dál žít své nádherné skutečné dny, protože jen o něčem snít a nejít si za tím a potom neprožit to vše na vlastní kůži..
Dostat příležitosti díky kterým se posune Váš dosavadní život o 180 stupňů!! Dostat důvod pociťovat štěstí, těšit se, usmívat se a prožít každičký, úžasný okamžik, který stojí za to :))


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Murphy Murphy | Web | 26. února 2014 v 12:08 | Reagovat

Promiň, že nepíšu k článku :') Ale chtěla jsem ti poděkovat za všechny komentáře u mě na blogu :') Moc mě potěšily.

2 Nikol Nikol | Web | 26. února 2014 v 15:31 | Reagovat

není to otravný, je naopak pěkný si počíst, jakej má na tuhle věc každej pohled :o)

3 Tea Tea | E-mail | Web | 26. února 2014 v 15:52 | Reagovat

[1]: Nic se neděje :) Tvůj blog mě fakt zaujal,tak snad ti nebude vadit, že ho dám do oblíbených a uvidíš ode mě možná častěji komentáře :)

[2]: To potěší,děkuji moc :)
Jsem ráda za každý pozitivní komentář a dodatek :3

4 be-crea-tive be-crea-tive | Web | 2. března 2014 v 8:22 | Reagovat

Netuším proč by to mělo někomu vadit, je to pěkné. Kdo by nechtěl zažít právě to, co si zažila ty? :))
Jinak jsem tě nominovala do Liebster Blog Award, všechno najdeš na blogu. Ale samozřejmě pokud nechceš, tak se nemusíš zúčastnit. :)

5 Teu Teu | E-mail | Web | 2. března 2014 v 10:37 | Reagovat

[4]: Vážně? Děkuji moc, nemám ponětí co to Liebster Blog Award je, ale určitě se kouknu a vážně moc děkuji, je to skvělé od tebe :)

6 Sofie Sofie | 2. března 2014 v 15:35 | Reagovat

Člověk má dělat to, co má rád a má se tak i bavit. Naopak si myslím, že je fajn se tím i pochlubit, nebo se vypsat, když z toho máš takovou radost :)

7 Teu Teu | E-mail | Web | 2. března 2014 v 21:39 | Reagovat

[6]: Děkuji moc! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama