Víkendové cestování 21.-22.2 2014

24. února 2014 v 0:07 | Tea |  Můj hudební svět
Po NÁROČNÉM ale za to ÚŽASNÉM víkendu jsem tady, abych se pokusila vypsat vše, co se během pátku, soboty a dnešku stalo.
V pátek 21.2.2014 začalo víkendové cestování.První zastávkou se stala Opava, přesněji Music club 13.
Od 20:00 hodiny zde vystupovaly kapely: ,,Totální Skrat, On The Way a Come and Play"
Cestou vlakem jsem stala taková vtipná událost, když zastavil vlak a Kejt řekla: ,,Už jsme na západě".
Venku byla ale tma, tak jsme neviděli nikde nápis ,,Opava-západ" a Marťa odpověděla: ,,Nestojíme na nádraži ještě." Jeli jsme dál..
Tři sekundy a my projeli přes nápis: ,,Opava-západ".
Začali jsme se všichni smát a zároveň začali panikařit, kam to jedeme? Jak se dostaneme zpátky do Opavy?? Bylo 18:30 a my museli stihnout být do 20:00 v clubu!
Další zastávka se nacházela bohužel, až v Krnově-Cvilín, kde jsme naštěstí stihli zpáteční vlak během deseti minut.
V clubu bylo poměrně dost lidí a jelikož kluci (OTW) hráli jako první, s námi se pouze pár lidí přemístilo dopředu k podiu, vychutnat si tu správnou atmosféru :)
Dále hráli Totální Skrat a jako poslední Come and Play.
Často jsme chodili ven, v clubu bylo příliš vedro, čerstvý vzduch byl záchranou a nebo jsme jen stáli a poslouchali, jak kapely hrajou..
Během večera za námi taky přišli kluci s CDéčkama, které jsme měli slíbené díky účasti na natáčení klipu..
Kolem půl noci nás s Kejt čekala cesta autem do Bruntálu, kde už na nás čekala Týna u které jsme zůstavaly až do dneška-celý víkend.
Rozhodně více natěšenější akcí byla včerejší v Africa pub.
Z důvodu zdravotních důvodu nemohla kapela Totální Skrat dorazit a tak hráli jako první stejná kapela jako v Opavě- Come and Play. Seděli jsme se všema u prvního stolu před pódiem a po skončení kapely, chybělo už jen pár minut do události, kvůli které většina dorazila.
Během úžasného vystoupení On the Way přišel dlouho očekávaný okamžit na KŘEST a úplně první zhlédnutí celého klipu: ,,ZTRÁCÍŠ".
Kluci pozvali na pódium Annie, která si zahrála po boku Marka hlavní roli a s krátkým proslovem se odpočítály sekundy na vybouchnutí šampáňského. Po napití z láhve konečně zhasla světla a na plátně se před námi začal objevovat začátek klipu..
Všichni jsme stáli a s napětím vážně pozorovali každičký detail klipu!!
Mé pocity byly uchvácující, měla jsem husí kůži, strach a dojemnost zároveň!
Během těch pár minut koukáním jsem si doopravdy uvědomila, proč to má pro mě takový význam.To všechno.Koncerty.Kapely.Lidi okolo mně!
To je ono! Pro mě tohle není zbytečně strávený čas, naopak, byla jsem tak pyšná na to, že jsem mohla skoro celý klip vidět během natáčení ,,za kamerou" i ,,před kamerou", přesněji v jednom záběru v klipu. Byla jsem pyšná, že jsem nevzdala plnit si svůj sen a věnovat se tomu,
co miluju: ,,HUDBĚ"!!!!!
Po skončení promítání dál pokračoval koncert a oproti pátku jsem si s holkama tenhle maximálně víc užila :)
Jako poslední přídavek nesměl znovu chybět song, kvůli kterému jsme všichni přišli, ale pro nás konec koncertu neznamenal ani trochu konec večera :))
Naopak. Všichni, co jsme seděli u jednoho stolu, jsme se přemístili na terasu před hospodou a tam pokračoval náš: ,,soukromý" křest nejlepšího klipu a zároveň o 7 dní dřív narozeniny Pepy, kamaráda a člena OTW :) Pro mě největší,šokující zprávou bylo, že pár minut po seznámením nejprve s jedním Petrem a pak druhým a popřáním k jejich svátku jsem se dozvěděla, že hrajou v kapele. ,,Minute to Escape", kteří pocházejí taky z Bruntálu a přišli podpořit kluky a jejich nový klip. Po pár napití jsem pořád pletla jejich název a vyslovovala ho vtipně jinak, ale potom jsem konečně pochopila název a vyslovovala ho už správně :D S klukama byla sranda a bylo strašně fájn je poznat bez toho, že bych je někdy slyšela naživo(zatím,to se musí co nejdřív napravit!!)
Být úplně se všema takhle celý večer a slavit až do ranních hodin (hodně slavit:D) bylo boží a parádní :))
Na tom nezáleží, kolik padlo alkoholických nápojů, kdo jak vypadal nebo kdo co prováděl :D
Jednoduše jsme si sobotní noc užili, jak se patří a já rozhodně ničeho nelituju, no možná jsem neměla tolik pít, ale zase tenhle KLIP a narozky od Pepy měly nárok se takhle zřídit ^^

Nejprve pár fotek z Opavy a poté videa ze včerejšího Křtu v Africa pub :))


Ukázka z Křtu :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí nový klip ,,Ztrácíš" ??

Bezvadný :) 75% (3)
Ujde to, nic pro mě.. 0% (0)
Nelíbí se mi ani trochu.. 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama