What happened?

18. února 2014 v 23:39 | Tea |  Téma týdne
Poslední dny jsem se začala dozvídat pár věcí, které mi vážně nedávaly smysl..

Před pár dny jsem si jen ták pustila písničky z Hight School Musical (ano, je mi opravdu devatenáct let). Naposled jsem se na to dívala v létě na chalupě s mladší sestřičkou a prostě jsem dostala strašně dobrou náladu a chuť si to pustit, všechny videa ze všech dílů si přehrávám po sobě celé a vážně se mi to líbí :) Zpívám si u toho, když je semnou ségra tančíme u toho, skáčeme a děláme sesterské kravinky :)
Už jsem si taky říkala, že by mi nevadilo se na to s někým podívat a připomenout si to ^^
No, přiznám si, jaký blázen by se dobrovolně díval na ,,High School Musical" jedině blázen, jako jsem já! Ale pár dní pozoruju, že zapnu pc a automaticky zadávám na youtube: HSM ^^
Jednoduše mi to zlepšuje víc a víc mou náladu :))
Navíc od mého shlédnutí první dílu, jsem se zamilovala do herečky a zpěvačky ,,Ashley Tisdale" a od té doby je můj idol..
Další divná záležitost, která mi nedává žádný smysl, přesněji ze včerejška..
Jedna z kamarádek, kterou znám přece jen rok, ale nezáleží na tom jak dlouho přesně někoho znáte, ale jak toho člověka dokážete odhadnout, podle chování a zkušenostech, jeho rozhodnutí a jeho přístupu k ostatním..
Po delší době, co jsme neměly možnost se vidět, jsem na ni narazila ve škole a zeptala se ohledně naší cesty na páteční koncert do Opavy..
Její reakce (smích) bylo, že ne a pěkně dlouho se ani žádného zůčastnit nebude, dobře, to mě překvapilo, ale brala jsem to v klidu.. Dále jsem si vyposlechla, jak konečně bude naplno žít svůj život, protože koncertování nemá žádnou budoucnost(!!!!!)
Řekla jsem si, dobře, její rozhodnutí, já jsem za svůj způsob života spokojená a rozhodně bych neměnila, ano, teďka by dodala: ,,ale já ho žila čtyry roky (tři a půl), takže vím jaké to je"(!!!!)
Ano, já ho nežiju takovou dobu, jako ona, ale to je vážně nutný něco takového srovnávat??
Jestli ho někdo žije jenom rok a půl(jako já,heh) nebo tři a půl, jako ona??!!!!
Pořád jsem měla tu čest si to prožít na vlastní kůži, mám své zkušenosti, své zážitky, vzpomínky, pocity a hlavně ponaučení :) Po letních prázdninách jsem se oddálila jezděním, říkala jsem si naivně, že mí přátelé v reálném životě mě potřebují víc, že chci svůj volný čas věnovat jim, hlavně mám na mysli mou (bývalou) nejlepší kamarádku.. Kdyby se ona nevrátila k někomu s kým už jednou před lety byla a naše dvou leté přátelství nešlo rázem po pár měsících bokem, hodně bokem.. V té době práve kamarádky, které jsem potkávala jen na cestách a společných koncertech, mě zvedly, byly tu pro mě, když jsem přestávala mít jakoukoliv naději..
Začala jsem znovu s jezděním a tentokrát s větším naplněním a silou, abych zapomněla na ty co mě zradily a koukala do předu, do směru, kde nikdy není nic naplánovaného, kde to, co se na těch místech různé okamžiky stane, jsou ty nezapomenutelné zážitky :))
Přesně takhle podobně jsem to taky vyjádřila kamarádce, ale její slova byla: ,,Ano, daly mi koncerty hodně, lidi s kterýma jsem měla pouto, které jsem si myslela, že je nezničitelné a kde jsou teď ti lidi?" No, jsou tu pořád, jen bych si připomněla jaký nebyl třeba přístup k nim v některých situacích. Ano, člověka máme rádi i přes jeho negativní chyby, nebo vlastnosti, sama vím, jaké to je, být souzená za Vaše chyby a nechci to dělat!!!
Jen..jak jsem na začátku psala, nezáleží na tom, jestli toho člověka znáte pár měsíců nebo let, první dojem a další poznávání toho dotyčného, trávení s ním čas a jeho názory Vás donutí přemýšlet nad tím, kde, nebo v kom je chyba..
Ano, máte toho člověka rádi, příjmete ho i přes pár negativních vlastnostech, akceptujete to a vážně ho nechcete za přítele ztratit..Ale čas plyne, Vy si chcete za svými sny, zážitky jít z plných sil, ale ten člověk Vás při každém těšení se na něco srazí na kolena..
Stane se jednou, zamrzelo to, ale fájn, je taková, jiná už nebude..
Podruhé.. a už víte, že příště budete radši držet jazyk za zuby, protože tady pochopení, nebo útěchu nenajdete..Bohužel. Když máte toho člověka, ale stále upřímně rádi, pořád si to vyčítáte a není vám to jedno!! Ale bát se před tou osobou cokoliv zmínit, z čeho máte danou chvíli radost, nebo máte potřebu se svěřit, ale víte, že by to dopadlo, jako posledně..Tohle nemá smysl!!!!
Poslední věc o které bych se ještě ráda zmínila, teď už zkráceně, je moje dnešní hodina Práva..
Tenhle předmět jsem si vážně zamilovala, baví mě, je to zajímavé a poučné, aspoň pro mě ano.
Dnes nás učitelka vzala na pc, abychom se podívali přes internet na různé věznice v České republice a měli tak zajímavější hodinu. Samozřejmě, to aby se nenašlo pár jedinců, kteří museli furt otravovat a tak jsem hodněkrát ani neslyšela o čem učitelka vypráví..
Potom jsem měla dotaz, jestli by byla možná třeba exkurze do některé z věznic
(na základce jsme díky semináři povolání měli jít na takovou exkurzi, ale já tenkrát onemocněla a tak jsem tu příležitost neměla), učitelka odpověděla, že by to možné bylo, ale při takovém chováním žáků nic plánovat a obstarávat nebude, protože by se pak našlo ani ne deset jedinců, které by to doopravdy zajímalo a šli tam s radostí.. Heh, jo první jsem já :(
Proč kvůli některým ,,hlupákům" musejí ostatní přijít o něco pěkného a ještě místo školy díky Práva?? Měli by být rádi, ne, nikdo se kromě mě neozval!!
Tohle mi taky dneska nedávalo smysl..
A jsem u konce dnešního článku.. Omlouvám se, dneska je to trošku delší, ale potřebovala jsem se vypsat a tohle téma mi fakt sedlo :) Doufám, že jsem Vás neuspala a brzo Good night ^^

Nooo, dobře, úplně jako poslední dodatek je song ,,We'r all in this together" :)
For better day and mood :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 18. února 2014 v 23:54 | Reagovat

Upřímně, občas si taky ještě pouštím HSM písničky. :D

2 K. K. | E-mail | Web | 19. února 2014 v 1:59 | Reagovat

Písničky z HSM jsme v prváku poslouchaliu vždycky venku s kamarádem. Sakra, úplně se mi to vybavilo. :D (Je to asi pár dní, co jsem si na to vzpomněla). Achjo, proč to všechno tak utíká...

Jinak my jsme kdysi ve vězení na exkurzi byli a bylo to super, tak třeba se ještě něco změní a taky pojedete. :)

3 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 19. února 2014 v 15:58 | Reagovat

Kvalitný článok :)

4 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 19. února 2014 v 15:58 | Reagovat

Kvalitný článok :)

5 Teu Teu | E-mail | Web | 19. února 2014 v 22:37 | Reagovat

[1]: To je bezvadný (právě mi hraje gotta go my own way) a není se za co stydět :))

[2]: Proto je potřeba si den užívat naplno a za každým špatným i přesto vidět to hezký ^^ No, uvidíme, mě osobně by to radost udělalo :)

[3]: Děkuji moc, to je asi poprvé co mi takhle někdo ,,cizí" napsal tyto dvě slova a opravdu to hodně zahřálo u srdce, aspoň vím, že se mé články někomu líbí a není to jen pro mé oči :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama