21.3.2014 Krnov Rybičky 48

25. března 2014 v 22:22 | Tea |  Můj hudební svět
Asi 3 týdny dopředu jsem věděla, že budou kluci (On The Way) hrát v Kofole v Krnově,
dokonce, když byla soutěž, aby právě kluci byli ti, kteří budou hrát s Rybičkama 48, pomáhala jsem, jak jsem mohla a kluci nakonec vážně zaslouženě vyhráli.

Já si přála do Krnova na kluky s Rybičkama jet, ale pořád jsem nevěděla, jak na tom budu finančně, pořád mi to nesedělo, protože ano, tenhle měsíc byl už tak náročný, Krnov a hned na druhý den Ostrava a tento týden byla v plánu ještě Opava a Ostrava.. 4 koncerty během jednoho týdne, tím jsem si prostě nebyla jistá..
Nakonec jsem se rozhodla, že Krnov v pátek 21.3.2014 vynechám a peníze si nechám na sobotu 22.3.2014 tady do Barráku do Ostravy.
S pondělkem mi začalo psát více lidí, jestli jedu, jestli se tam uvidíme a já každému popravdě psala, že bohužel ne, ale čím víc lidí psalo, strašně mě to lákalo a říkala jsem, tolik lidí tam bude, holky z Bruntálu dojedou, Rybičky tam budou a tak jsem začala tajně plánovat, abych mohla do Krnova a přitom nevynechala v sobotu Ostravu..
První a jediné možné řešení byla akreditace (zdarma vstup pro novináře a redaktory)
o kterou jsem si zažádala do Krnova i do Ostravy, v naději, že pokud výjdou obě, budu bez starostí a moje dvě stovky na cestu do Krnova mi naprosto vystačí ^^
V Krnově to nevyšlo, ale za to Ostravu jsem měla jistou.
Všem jsem pořád psala, že opravdu jet nemůžu, když jsem přišla na to, že dvě stovky mi na vstup a cestu do Krnova stačit nebudou, ale ,,půjčila" jsem si z peněz odložených na můj paušál, takže ve čtvrtek večer padlo konečné rozhodnutí.
Krnov se konat bude ^^
Začala jsem se těšit a hlavně být zvědavá, jak budou holky reagovat, až se tam zjevím, po tolika ujišťování, že vážně jet nemůžu :)
Spaní naštěstí v Krnově u kamarádky zajištěné bylo, dokonce s dalšími 7 kamarádmi.
Po 20:00 jsme se vydali všichni do klubu Kofola, kde uvnitř před vstupem do klubu se otevřely dveře a z nich vyšly holky.
Uviděly mě a hned se mi obě vrhly do náruče, objímaly mě a pak následovalo, jakto, že jsem přijela, jaká jsem lhářka a já se smála, že to bylo překvapení pro ně :)
Jako první hráli kluci, jako obvykle úžasně, představili nový song Jacob Fish, věnovaný zpěvákovi Kubovi Rybovi z Rybiček, který u songu nechyběl a v dáli s úsměvem poslouchal.
Po klucích nastalo netrpělivé čekání na hlavní hvězdy Rybičky a všichni jsme se dočkali :)
Všichni se přemístili na celý prostor před pódiem a s píšničkou Reality show začala velkolepá, megastická, luxusní párty.
Já osobně se spíše skoro celý koncert vyskytovala vzadu, protože být součástí toho, co se dělo vepředu a uprostřed jsem nechtěla.
Mluvím o ,,Pogu" (tzv.mlácení se do sebe ze všech stran) :D
Při mé výšce a smůle bych okamžitě ležela na zemi a dobrovolně bych se raději nechala rozšlapat, než domlátit :D
Ale to neznamená, že vzadu se nekalilo taky, dokonce jsme nebyli zas až u baru, takže na Kubu Rybu a ostatní kluky jsem viděla :)
Rybičky hráli snad všechny písničky, jaké mají.
Pro mě byly ty nejlepší: Zamilovaný/Nešťastná, Oou, Sexuální akrobat, Amores Perros, z nového alba třeba: Magdaléna, Tohle je rock'n'roll, vy buzny, Vstaň, leť, hned ted!,
Ještě nejsme starý.
Poslední přídavek, který byl možná už tak desáty :D si šel Kuba Ryba sednout místo bubeníka a bubeník to s píšničkou Hip Hap Hop nejvíc rozkalil, všichni skákali, zvedali ruce nejvýš, jak to šlo a prostě celá atmosféra byla prostě boží :)

Po koncertě si přáli Rybičky aspoň 15 minut na oddych, samy jsme všichni museli odejít na čerstvý vzduch se dát do kupy.
Pak jsme se vyskytly s holkama za závěsem (druhá půlka, která byla oddělená pro kapely),
kde jsme kecali s klukama, pařili na různé písničky, které hráli a když přišli Rybičky začalo focení.
Po odjezdu kluků se nikomu ještě nechalo jít na místo, kde jsme přespávali u jedné kamarádky a první nápad zněl projít se na rozhlednu, to jsem okamžitě protestovala, po snad třech hodinách kalení a skákaní jít ještě hodinu pěšky na nějakou rozhlednu??
Tak se nakonec rozohlo, že se půjdeme jen tak projít na nějaké dětské hřiště, které mělo být za náměstím u Bowlingu.
Nebyla jsem z toho šťastná, v 1 ráno unavená chodit po Krnově, ale proč ne..
Náměstí se mi moc líbilo, Krnov se mi celkově líbil a je pravda, že cesta od dotyčného Bowlingu zpátky na místo vlakového nádraží, kde poblíž bylo spaní u kamarádky, byla strašně únavná a ospalá, na 5 minut jsme si na náměstí sedli a já si lehla na takový trávníček a zakoukala se na nebe, svítilo tam na mě možná dvě, nebo tři hvězdy, nic moc, ale vzpomínky ještě na pár předchozích hodin večera mě hřály u srdce a já se opět cítila spokojená, se svými přáteli, ne se všemi, ale s většinou, na kterých mi strašně záleží a tentokrát vím, že jim na mně taky ^^
Po konečném návratu jsme si někteří dali sprchu a ještě ze srandy byli na webce přes noťas a volali cizincům na jedné vtipné stránce, potom zalehli do postel a někteří na zem, to víte 8 lidí v jednom pokoji a jen 3 postele :D kecali, smáli se, až jsme nakonec ještě rozsvítili a někdy v 5 ráno udělali ještě pár fotek, na památku, protože takové legendární chvíle je nutné mít zdokumentované, i když je 5 ráno, vy jste v teplácích, neučesaná a nenamalovaná, ale s lidma, kteří Vám za tohle vše stojí :))

By the way: O sobotním repete, nebo-li akci opět s klukama :) a s punk-rockovou kapelou Pipes and Pints v zítřejším článku ^^


Fotka s KUBOU RYBOU !!! :))


S Peťou Lebedou- Baskytarista :3


S novým Kytaristou Míšou :)


Takový ,,blbnutí" venku s Marečkem :3 (On The Way)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama