Liebster Blog Award

2. března 2014 v 19:01 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Ještě dnes jsem neměla ani tušení, co to Liebster Blog Award je, ale děkuji tímto Jennifer za nominaci a Vy se tímto můžete dozvědět zase o něco málo víc o mně a mém blogu.
Hezkou neděli Všem.
Pravidla Liebste Blog Award
1) Napiš na o sobě 10 faktů
2) Odpovězte na otázky, které vám vybral člověk, který vás nominoval
3) Vymyslete 10 libovolných otázek pro vámi nominované
4) Nominujte a kontaktujte 5 blogerů
10 Faktů o mně:
1. Je mi 19 let
2. Přes rok jsem "mětská holka",přes léto "vesničanka"
3. Můj život bez koncertů a kapel by nebyl život.
4. Přečetla jsem snad všechny knihy od Lenky Lanczové.
5. Zamilovala jsem se do série Vampýrské Academie
6. Jsem závyslák na The Vampire Diaries.
7. Od dneška se ze mě stala redaktorka na hudebnistranky.cz
8. Můj článek s BIG rozhovorem dostal také šanci být v hudebním e-magazínu MegaBoom
9. Nesnáším na lidech přetvářku a faleš!
10. Jsem přecitlivělá a každá "blbost" mě hned dostane...

1. Dáš přednost slanému nebo sladkému?
Poslední asi rok rozhodně slanýmu :) Miluju arašídy, křupky, ale zase takové Bebe dobré ráno je taky sladké, takže zase nepohrnu sladkým, ale snažím se co nejmín a spíš cereální sladkosti :3
2. Věříš na nadpřirozeno?
To je těžký... Nejsem věřící, ale pár vlastních zkušenosti, bohužel mám. Je to trošku víc citlivější téma, ale zkráceně: po smrti blízkého člena rodiny se dělo pár zvláštních věcí u nás doma... Například: byla jsem takhle jednou večer na pc, u nás už všichni spali, všude byla tma a najednou slyším, jak v obýváku hrála televize.. Jdu se podívat do obýváku, tma, dveře do ložnice zavřený. Vypla jsem televizi a šla zpátky do pokoje volat nejlepší kamarádce...Pár minut na to se mi v pokoji zničehonic zhaslo a znovu rozsvítilo... Každý si o tom může myslet co chce, ale mně se to stalo a já věřím, že v tu chvíli tam semnou byla...
3. Které roční období ti je nejbližší a proč?
Tuhle otázku miluju, protože u mě pokaždé na tisíc % vyhrálá jednoznačně LÉTO!!! :))
Od malička každé léto trávím na chalupě ve vesničce "Křelovice u Pelhřimova", kde to opravdu zbožňuju :3
Takový to brzy ráno probouzení traktory, nebo motorkami od kámošů, večerní akce na hřišti, nebo fotbálek v hospůdce ^^ Chození na přehradu a ta pravá vesnická pouť :3 Léto,zážitky a zatím i bez nějakýho moře, nebo ták :)
4. Pamatuješ si na nějaké zážitky z dětství? Jestli ano, tak na jaké?
Většinou ty špatné, protože ty se zapomenout nedaj, ale, když už jsem psala o tom každoročním létě a místě, které mám za ty léta opravdu nejoblibenější, tak určitě zážitky od tama :) Takhle, více poznávat lidi a chodit více ven a prožívat ty zážitky jsem začala asi ve 13 letech, takže to ještě bylo takové dospívající dětství :3
5. Jaké místo je podle tebe dokonalé pro první rande?
Takhle..já sama prožila jedno jediné takové "rande" a i přesto, že to bylo pár měsíců během, kterých to bylo spíš větší kamarádství na dálku, ale jednoho krásného dne 30.4.2010 nastal den mé první návštěvy Šumperku a s tím vidění s ním :) Kamarádka a jeho bratr zamluvili lístky do kina na "Agent v akci" pravda, první dojmy byly strašně nervozní a ani jeden jsme nevěděli o čem si vlastně povídat, byl to pro něj nečekané překvapení, ale po kině následovala procházka na místo kde jsme se rok předtím poprvé viděli, osamotě už to povídání šlo mnohem líp a druhý den na "první Máj" už to bylo nejkrásnější druhé rande, jaké jsem mohla prožít :3
6. Co děláš, když nemůžeš usnout?
Poslouchám hudbu :) K tomu není víc co dodat.
7. Popiš sebe pomocí třech slov. Proč sis vybral/a právě tato slova?
Citlivá,Ochotná,Ponaučitelná..
Citlivá, protože hodně věcí mě někdy seberou, víc než by měly..
Ochotná, protože nedokážu říct někomu ne, ano, víc než jednou jsem na to doplatila, ale pořád se snažím pomáhat těm, které mám v srdci hodně blízko, být tu pro ně, když to potřebují a stále doufám, že už na to víckrát nedoplatím..
Ponaučitelná, hodně podobná definice, jako u Ochotné..Hodněkrát jsem se mohla přetrhnout pro lidi, které jsem měla ráda, s kterýma jsem strávila dva roky, ten poslední půl rok už zbytečně strávený..a co dokázali? Po tom všem kvůli jedné pomluvě, kvůli jedné špíně, která byla na mě spadena, se otočili ke mně zády :) Měla jsem pocit, že skončím s něčím, ale naštěstí mě ti správní lidi sebrali a já se ponaučila z těchto chyb :) Už bych nedokázala nikdy víckrát přestat se věnovat tomu, čemu se věnuji :)
8. Co tě nejvíc frustruje?
Víc věcí...tak především to o čem jsem psala v předchozí otázce, pak jeden člověk, kterého jsem poznala před rokem a byla bych šťastnější, kdybych nepoznala a neprovedla pro mě nejdůležitější rozhodnutí, které už nevezmu nikdy zpátky, ale opět jsme u toho ponaučení :)
9. Máš nějakou fobii? Kdy se poprvé objevili její příznaky?
Z tmy..v dětství, když jsem měla párkrát opravdu hnusný sen, musela jsem si rozsvítit světlo, nebo zapnout televizi, nebo hudbu, abych znovu usla..
10. Jaký je tvůj oblíbený spisovatel/spisovatelka? Jaká jeho kniha tě nejvíc oslnila a proč?
Z českých určitě Lenka Lanczová, s jejími knížky jsem dospívala skoro celý druhý stupeň na základce :) Její knížky jsou ty pravé pro fantazii, představivost, první lásky, první problémy, šikana, létní románky a tak dále :))
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama