Květen 2014

Místo Krnova-Bruntál^^

31. května 2014 v 18:49 | Tea
Včera se měl původně konat předposlední koncert slovenské kapely The Paranoid v Music clubu Kofola v Krnově, ale pro malý počet prodaných vstupenek (cca 15 vstupenek pouze v předprodeji), se akce ve středu večer zrušila a my tímto měli docela velký problém..


Rozdíly a pořád jen rozdíly.

28. května 2014 v 18:11 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Při prvním přečtení tématu týdne: černá ovce, jsem si vzpomněla na jeden vtipný, ale poučný film pro mládež, který nese název Černá ovce a vypráví o 16. leté dívce, která žije v křesťasnké škole a internátě, když jí její kluk prozradí, že je gay, tak se snaží mu dokázat, že to není pravda a po prvním milování zjistí, že to nezůstalo bez následků a další následky příjdou záhy ze školy i z rodiny, ale i přesto, že je pro každého černou ovcí rodiny, která ponížila všechny svým činnem, našla se jedna osoba, která ji v tom nenechá samotnou.
Neotěhotněla jsem v 16 letech, jako hlavní hrdinka ve filmu, ale zklamání v rodině mám s dívkou společné, bohužel taky.


Bony a Klid 2

26. května 2014 v 19:26 | Tea |  Filmy
Před malou chvíly jsme se s mamkou vrátily z kina, kam jsem ji pozvala na pokračování jejího nejoblibenějšího českého filmu Bony a Klid 2.
Jako dárek k jejím narozeninám, které měla minulý pátek 16.5.2014 jsem věděla, že to bude legendární a originální dárek, který ji bude šokovat a hlavně bude spokojená.
Nebyla spokojená, ale přímo šťastná a já taky, takže článek o celém filmu nesměl chybět :)


Dívka ze dvou světů

26. května 2014 v 10:06 | Tea |  Má snaha o psaní
Po delší době jsem se pustila do další mé povídky tentokrát inspirovanou tématem týdne což je dnes poslední den Svět za zrcadlem.
Povídka je trošku šílená a zfantazírovaná, ale svět za zrcadlem nemůže přece být reálný, nebo skutečný, tak proč by tahle má další povídka měla být taky skutečná?
Pokuď budete chtít zanechat jakýkoliv váš názor na povídku, směle do toho a taky pokuď by vás zajímalo a chtěli byste vědět, co dalšího by dívka, hlavní hrdinka ze dvou světů prožívala, napište mi to tady pod povídku taky, ráda uvidím, zda by druhý díl povídky měl vůbec cenu pro někoho psát :)

17.5. 2014 Pomáháme hudbou, Bruntál

23. května 2014 v 18:34 | Tea |  Můj hudební svět
Než začnu psát o koncertě, který se 17.5.2014 odehrál v Bruntále, malá připomínka mého blogu, vlastně dvě, abych řekla pravdu.
Ta první je, že 3.5.2014 byl přesně rok výročí mého blogu a tím vlastně souvisí i druhá záležitost a ta je, že od včerejška Vám oficiálně představuji můj nový vzhled, je jiný, originální, více přehlednější a ne přeplácený růžovou barvou a šedým pozadím a doufám, že ne kritický, jako byl tenhle, ale to se uvidí :) Mně osobně se strašně moc líbí a jsem nadšená a tímto taky chci ještě jednou ráda poděkovat za pomoct blogerce Stencee.blog.cz :))Dny koncertóv

10. května 2014 v 19:02 | Tea |  Můj hudební svět
Dělší dobu jsem Vám nedala vědět o žádných koncertech, není to tak, že bych nikam nejela, to v žádným případě, právě naopak, těch akcích bylo a je hodně a o dvou nejčerstvějších dneska sepíšu takový kratší neoficiální článek :)
Ten oficiální z jednoho koncertu bude už brzy publikován na Hudebních Stránkách, ale tady odkaz opět chybět nebude v Rubrice HS :)


Můj styl, nebo jejich styl?

6. května 2014 v 23:30 | Tea |  Téma týdne
Opět se mi potvrdilo, že lidi opravdu soudí to, jaký máte Vy styl.
Předsudky jsem poslouchala snad od začátku povinné docházky na základní škole a bylo jedno, jestli šlo o styl oblékání, hudby, nebo učení..Věci, které pro nás znamenají víc, než dokáže někdo pochopit..

3. května 2014 v 6:46 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Všichni si myslí, že závislosti můžou být jen špatné věci.
Všichni si při slově: závislost, vzpomenou na alkohol, drogy, prášky,sex..
Ale já znám i jinou závislost, o které se pokusím v tomto článku přiblížit :)
Nevím, jestli mám o ni mluvit, jako o špatné, nebo dobré závislosti, to posuďte nejlíp sami podlé svýho..