Místo Krnova-Bruntál^^

31. května 2014 v 18:49 | Tea
Včera se měl původně konat předposlední koncert slovenské kapely The Paranoid v Music clubu Kofola v Krnově, ale pro malý počet prodaných vstupenek (cca 15 vstupenek pouze v předprodeji), se akce ve středu večer zrušila a my tímto měli docela velký problém..

Šlo nám totiž hlavně o to, oslavit narozeniny naši Bětušky, společné milovnice koncertů a kamarádky z naší group.
Takhle na poslední chvíli zrušit koncert, na který jsme se všichni měsíc dopředu těšili, nebylo fér, většina souhlasila s názorem, že mohli akci nechat a uviděli by kolik lidí na tak vyhlášenou kapelu, jako The Paranoid jsou, dorazilo do Krnova lidí.
Já sama osobně také neměla v předprodeji koupený lístek, ale koupit si lístek na místě, na tom přece nic není, když vám finance nedovolí si ho koupit dřív..

Nejprve teda přišel smutek, zlost a nadávky na pořadatele klubu Kofola, ale později naděje, radost a těšení se na plán B. :)
To byl výlet do zlatýho Bruntálu.
Naprosto nečekaně a neplánovaně jsme jely s Kejt do Bruntálu, kde jsme se opět sešli s lidmi, které máme strašně moc rádi a hlavně, oni nás taky :))
Samozřejmností bylo, že se půjde do našeho vyhlášeného Africa pub (okamžitě jsi vzpomenu, jak včera Irča místo pab, vyslovila anglicky vtipně pub a my z toho hodinu nemohli) :D

V Africe jsme si sedli samosebou k našemu prvnímu stolu u pódia, přímo u bedýnky, takže songy z juboxu jsme slyšeli nejvíc z celé hospody, ale aspoň jsme měli hned další důvody pro smích, protože texty z některých písniček nás opravdu pobavily, protože jsme si je spojili s něčím, nebo s někým a o zábavu bylo postaráno..

Později za námi došel taky náš šampón aneb Mareček, byl unavený z dlouhé zkoušky. kterou s klukama měli, protože dnes mají koncert ve Studénce a zítra v Příboře (kde vyrážíme s Kejt po dnešním odpočinku a léčení se ze včerejška) :D
Sedělo se, popíjelo, bavilo se, došlo i na menší žaludeční potíže, ne mně, ale nakonec se celý večer a část noci vydařila na jedničku a my s úderem půl 3 rána ulehly unavené a společensky připité do postele u Týnky.

Kvůli maturiťáku od Kejt jsme musely brzo vstávat, to byl nadlidský výkon, ale autobus nám neujel a my vyrazily na hodinu a půl dlouhou cestu zpátky domů, já do Ostravy a Kejt do Havířova.
Ale ne na dlouho, protože jak jsem už psala, zítra vyrážíme do Příboru na Dětský den, kde budou kluci (OTW) a slovenská zpěvačka Kristína.
Jen poslední malinká nedůležitá poznámka, se zpěvačkou Kristínou hraje v kapele synovec od mamčiného přítele, taťky mé mladší ségry, takže bude zajímavé ho tam potkat, když je vlastně bratranec od ségry Markétky, ale osobně jsme se ještě nepotkali, příležitost se naskytne zítra :D

Tak si užíjte hlavně nedělní Den detí, vyražte určitě někam za zábavou a nejlíp také za hudbou, jako já ^^

Se zlatíčkem, se kterým nejde být nuda.
Iruška.
Teubujackova.blog.cz

Písničky, které nás textem připomínali a rozestmívali věci, které nejdou prostě ani vysvětlit, ale pokaždé se jedná o kapelu, jak jinak :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sidney Sidney | 3. června 2014 v 19:42 | Reagovat

moc se mi líbí tvé povídky mohla by ses mrknout http://www.blog-sidney.estranky.cz/clanky/tajemny-denik/tajemny-denik.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama