Červen 2014

Víme co chceme, když za tím si jdeme^^

25. června 2014 v 23:02 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Opravdu víme, co chceme, když si za tím jdeme?
Já momentálně prožívám takový ten pocit, že si nejsem jistá co chci a už vůbec ne.. na co mám.
Pořád bych tak chtěla se o všem rozepsat, ale od toho mám jiné místo, stejně v hlavě se to drží a nechce to z ní jít ven..Dny města 2014 Bruntál.

23. června 2014 v 23:37 | Tea |  Můj hudební svět
Na tento víkend 20.6.-22.6.2014 jsem se opravdu těšila, těším se pokaždé, když vím, že vypadnu z Ostravy, kde už je velmi málo lidí, kteří by tady vůbec o mě ještě stáli a kterým bych snad chyběla.
Původně byl plán zůstat v Bruntále pouze do soboty, ale naštěstí se plán změnil a návrat se v sobotu nekonal..Život mě učí mlčet.

18. června 2014 v 21:03 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Dnes jsem projížděla články na Téma týdne, které je Hlasy v hlavě a ze všech článků mi přišly pouze dva originální a zajímavé, ostatní se netýkaly ničeho jinýho, než, že všichni slyší hlasy duchů, předků, přírody a dalších nadpřirozených, čarodějnických věcí..
Už mi to přišlo s prominutím trapné a ohrané nepsat o ničem jiným.
Protože mám v hlavě poslední dny hodně myšlenek, využiju tématu a vypíšu je sem.
Naposled..


Svět z balíčků karet

17. června 2014 v 21:33 | Tea
Svět z balíčků karet je nový song kapely Minute to Escape, která pochází také z Bruntálu, stejně jako kluci z On the way, ale dnes nechci mluvit o OTW, ale chci Vás trošku víc seznámit právě s klukama z Minute to Escape.Seznámení aneb InterPals

12. června 2014 v 23:21 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Existuje hodně sociálních sítí a různé seznamky, které podle mě určitě zná skoro každý, kdo používá internet jsou to například stránky jako Lide.cz, Badoo.cz, Libimseti.cz, Facebook.com, ale já před měsícem díky jedné hodně dobré kamarádky poznala novou stránku jménem InterPals!


Dlouho skrývané slova

10. června 2014 v 22:10 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Zdravím všechny :)
Včerejškem, tedy pondělkem začal ne jen nový pracovní týden, ale nový týden s novým Tématem týdne, které mi přišlo hodně skvělé a hlavně inspirantivní pro mnoho článků a téma nezklamalo.
Hned vysvětlím proč.

Můžu se Vám snad trošku pochlubit s mým novým menším úspěchem (já každou novou věc pozitivní v mém životě beru za úspěch), minulý týden jsem byla přijata mezi další administrátory na blogu: tema-tydne.blog.cz, kde mám výborný úkol každé pondělí vybírat články na dané Téma týdne, které následně uvidíte v žebříčku těch nejlepších článků za celý týden ze strany nás adminů a také ze strany ostatních, protože i Vy ostatní, můžete dát odkaz na jakkýkoliv článek na TT, který se Vám bude líbit a chcete se o něj podělit s ostatními :)

Během dnešního probírání se včerejšími články bylo hned několik, které mě opravdu příjemně překvapily, některé byly až moc smutné, ale city se v tomto nádherném tématu nezakazují a já děkuji všem, že se u čtení nenudím a mám opravdu z čeho vybírat :)
Ale teď už můj dopis, který byl odeslán jedné osobě už poměrně dávněji, ale vnitřní pocit mi říká, že bych se měla právě tady o řádky v něm s Vámi podělit.


Ten odpornéj pocit

5. června 2014 v 20:18 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Proč se říká, jednou jsi nahoře, jednou dole?
Má aktuální poloha je pěkně dole a ten pocit, jaký mám teď na srdci opravdu nenávidím!