Středem pozornosti za každou cenu

24. října 2014 v 21:04 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Nemám ráda lidi v mém okolí, kteří mají vlastnosti, které mi lezou na nervy a nejradši by zasluhovali facku, aby se probrali, že se svět netočí jen kolem nich, jak si myslí.
Jsou bezcitní, arogantní, namyšlení a pro svou výstřednost udělají vše, ublíží někomu jen pro svůj užitek a přitom vy s tím nemůžete nic dělat, mohli byste, ale nemělo by to cenu, protože ostatní, kterých se to třeba týká jsou tvrdohlaví a nic je nepřesvědčí, dokuď na to sami nedojdou..
Nezbývá než jen čekat a doufat, že to nedosáhne ještě víc daleko, než to zašlo..


Už jsem párkrát psala o své spolužačce, s kterou musím sdílet jednu třídu a je naprosto k nevydržení.
Myslí si o sobě, že je ta nejlepší z celé školy, když o něčem mluví, musí to slyšet každý, nikdo by asi večer neusnul bez toho, aby nevěděl, co dělala v práci v baru, kde pracuje nebo co si bude dělat na oběd a kam půjde si koupit nový parfém a boty a samozřejmě za kolik je koupí, protože musí přece dát jasně najevo, kolik má peněz, když bydlí sama a vydělává si sama a my všichni ostatní, kteří žijí s rodiči jsme outsideři..
Na každého se dívá svým arogantním pohledem, na všechno má svou odpověď a ona je přece ta nejchytřejší a kdo ji podle ní nesahá ani pod kotníky mu neřekne ani slůvko, co kdyby něco třeba chytla, je pod její úroveň.
Momentálně mě dokáže nejvíc vytočit, jak všechno co se týká maturity, stužkovací večírek, focení tabla všechno musí být podle ní a její skupinky čtyř dalších lidí, proč by se sakra měli všichni ostatní neustále podřizovat návrhům a všeho, co oni si řeknou, bylo vybrané místo na stužkovací večírek, ale oni si řekli, proč to neudělat u nás v práci, když tam to bude levnější a je tam takové menu a takové pití, kde to jsme?
Oni si řeknou bude to tam, protože tam pracuju a všichni se z toho lehnou na zem?
Upřímně jsem ráda, že jsem hned řekla, že tam nepůjdu, protože dávat tolik peněz za večeři s učitelama, kde nám dají jenom stužky, nic víc a podřizovat se to opravdu ne.
Maturitní večírek a další věci už rozhodně podle téhle skupinky, ve které má nejvíc řečí ona nechci, každý má právo říct svůj názor a nenechat si vše líbit, jako ovečky, protože oni mají vždycky pravdu!

To byl první příklad osoby se zákeřnou osobností.
Druhá je nejmenovaná, která se opravdu tváří jako andílek, který by nikdy nikomu neublížil, ani mouše ne, přitom, pravda byla šokojucí.
Znám ji přibližně rok, že bychom si hned měly o čem povídat se říct nedá, ale nijak mi nevadila, neměla jsem s ní žádný osobní problém, až do teď, kdy se to začalo týkat hlavně lidí, na kterých mi hodně záleží.
Hysterické záchvaty, žárlivost a výstřednost jsou její tři nejvýznamější vlastnosti.
Působí, jako hodná, milá, obětavá, ale jak dokázala změnit člověka během pár dní pro svůj prospěch, to by nikdo do ní neřekl..
Aby si někoho udržela, poštve ho proti svým kamarádům, kvůli své chorobné žárlivosti a hysterickým záchvatům.
Obrátí ho proti všem, všichni jsou ti lháři, ovlivňující a manipulativní, ale ona je svatá. Pche.
Měla by se jít léčit, vzpamatovat se, je zahleděná jen sama do sebe, aby ona měla někoho, o kom neví ani třetinu věcí, které by ji hodně šokovaly.
Není lehké koukat, jak někteří trpí, mí blízcí a to kvůli ní..
Říkám si, kdy zvítězí taková ta spravedlnost nad zlem, jako v pohádkách, kdy dobří lidi vyhrajou nad těmi zlými.
Kdy výjde najevo celá pravda, jak se nejmenovaná falešně přetvařuje!

Snažím se věřit tomu, že jednou na každého dojde, jak na namyšlenost a důležitost nafrněné spolužačky, tak na manipulativní hysterku s andělsou tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 24. října 2014 v 21:40 | Reagovat

tak-věci kolem maturity se všude řeší tak, že vznikne silná parta, který chce všechno po svém-v tom nevidím nic neobvyklého, ačkoliv na zabití to je... A k té druhé osobě-občas bych chtěla nahlédnout do hlavy podobných lidí, protoze jim opravdu nerozumím... Ale vzhledem k tomu, že máš před maturitou soudím, že už je v životě neuvidíš.... Ale z vlastní zkušenosti doporučuju na večirek s učiteli jít-atmosféra je nezapomenutelná... A protože v životě poznáš spousty podobně otravných lidí, obrň se trpělivostí a pevnými nervy a asertivním chováním, dokud je čas... ;)

2 Tea Tea | E-mail | Web | 24. října 2014 v 22:55 | Reagovat

[1]: Na tu stužkovací večeři stejně už nejdu, protože vše se už platilo a já mám místo toho už něco jiného důležitého, ale na maturitní ples bych chtěla jít, pokuď se dohodnem, že ples bude :) Já vím, že tyhle dvě osoby rozhodně nejsou první ani poslední, ale taky mě prostě dokáže vytočit, když je někdo takový a chová se takhle, nesnáším nadřazenost někoho nad někým jiným.. Každý si je rovný, každý jsme člověk a každý si zaslouží být osobností :)

3 Janča Janča | E-mail | Web | 24. října 2014 v 23:04 | Reagovat

Myslím, že v každé třídě jsou takové skupinky, podle kterých musí všechno být, i když jich není ani náhodou převaha. U nás jsou v tomhle všichni docela v pohodě. Sice si jdou za svým, ale když se sejde víc těch, kteří chtějí něco jiného, tak se hold podřídí, když teda musejí. Je mi docela líto, že nejdeš na stužkovák, já se na něj strašně těším a doufám, že to bude zábavné a hlavně příjemné. Ale platit takových peněz za učitele, které jsme ani neměli, se mi vůbec nechce.

4 Tea Tea | E-mail | Web | 25. října 2014 v 10:01 | Reagovat

[3]: Tak peněz to je hodně, to je pravda, ale chodit do vybraného ,,salonku" v pizzerii jenom, protože tam pracuje jedna z nich, to mi příjde opravdu nefér vůči ostatním, kteří hlasovali pro jiné místo, které bylo původně v plánu a tohle mi nestojí za to trávit s nimi večer u večeře a pak učitelé odejdou a já bych stejně odešla taky, někteří ze třídy jsou strašně fajn, bavíme se v pohodě, ale taky buď nejdou nebo po večeři a přípitku odejdou a já bych si spíš chtěla víc užít ples, na kterém jsem ještě nikdy nebyla, než obyčejnou večeři, někde kam ani nechci jít..

5 Janča Janča | E-mail | Web | 31. října 2014 v 21:15 | Reagovat

[4]: Jo, tak to se ti už nedivím, když tam kvůli nim ani nechceš a je vás víc, co nejdou. U nás nejde jen jedna holka, protože se moc s nikým nebaví a její kluk jí to zakázal (což teda vážně nechápu). Já doufám, že si to užijeme, ale na ples to rozhodně mít nebude. :) Tak aspoň na něj jdi! :D

6 Tea Tea | E-mail | Web | 31. října 2014 v 21:56 | Reagovat

[5]: Jo pokud se shodneme určitě si ples ujít nenechám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama