Prosinec 2014

19.12.2014 - Křest CD Bruntál

23. prosince 2014 v 1:31 | Tea |  Můj hudební svět
Od 20.října jsem věděla dva měsíce dopředu, co se bude tento den dít.
Dobře, to zas né, ale kde budu a s kým, to ano.
Den přišel, začaly vznikat menší problémy, ale naštěstí jsem vše ustála a můžu se o tom dva dny před Štědrým dnem podělit.


Povídat si, nejen v dětství

17. prosince 2014 v 17:10 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Přemýšlela jsem, jestli vytahovat vtipného strašáka ze skříně a psát právě na tohle téma, ale nakonec jsem se rozhodla pro.
Je to můj blog a nemám důvod se stydět za své články, jestli je bude číst někdo, kdo se tomu bude smát, kdo mě třeba bude znát.
Každý má nějaké ty trapné zážitky z dětství, někdo si vytvářel své imagrinádní kamarády, kteří byli po pravdě třeba duchové, nikdo nemůže s jistotou vyvracet tuhle myšlenku, jako děti si do svých šedmi-osmi let pamatujeme jen zrnku všeho, co se v našem dětství dělo, jestli ten kamarád byl jen imagrinádní, nebo opravdový.
Nechci tady psát o Posli ztracených duší, je jedno jestli jde o vidění něčeho nevysvětletelného, nebo mluvení sami se sebou.


Osudové místo

12. prosince 2014 v 13:28 | Tea |  Má snaha o psaní
Další pokus o příběh díky Iluze, tentokrát ve mně zanechal obrázek emocí, jako blázen.
Připomenutí mé kouzelné lavičky, citová vazba k místu a..více v příběhu.


27.-28.11.2014 Mercedes Benz Live Space Tour

10. prosince 2014 v 0:02 | Tea |  Můj hudební svět
Další stránka s několika řádky o dvou dnech, které byly moc fájn a hlavně jsem ráda, že po všem tom učení mám čas a klid o nich psát.
Jedná se o 27.-28.listopad 2014 na Mercedes Benz Live Space Tour.


Mé maličkosti

4. prosince 2014 v 21:59 | Tea |  Můj život, Můj deník.
Konečně jsem se po celém týdnu dostala ke psaní.
Věřte mi, nechcete měsíc být doma a pak dopisovat všechny písemky, snažím se si je rozdělovat mezi dny, ale tento týden je příšerný, aspoň, že už je zítra ten pátek.
Jen ve zkratce, ať si to pro svůj vnitřní klid sepíšu, od úterka mě neminuly dvě písemky z maturitní četby: Slezské písně, které jsem tak trochu pohnojila, ale pro sovu obhajobu musím říct, že jsem to vážně uměla, ale soustřeďte se na písemku, když učitelka čte nádherné úryvky z Petr a Lucie.
Tato kniha mě mimochodem naprosto uchvátila a doufám, že tady o ní co nejdřív napíšu své pocity a dnešní písemka z téhle povinné četby rozhodně dopadla na výbornou, stručný obsah byl přes celou stránku, to učitelka vždy náležitě ocení :D
Písemka z výpočtu mzdy a její účtování, deset maturitních témat z účetnictví a zítra matematika, právo, výpočet odpisů dlouhodobého majetku a z dalších deset maturitních tématů z ekonomiky. Uf.